Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Aktarland olarak, 1982 yılında Bursa Gümüşçeken Caddesi ve Nilüfer köylü pazarında ticari hayatımıza başlasak da kurumsal firma kimliğimizi 1991 yılında sahip olduk . Baharat, aktariye, tıbbi ve aromatik bitkiler gibi ürünlerden oluşan geniş yelpazemizle Bursa’da ticari hayatımıza devam ediyoruz.

Merhaba değerli ziyaretçimiz
İlk önce bizi tanımak istemenize çok memnun olduk teşekkür ederiz.

“Kısaca biz”

1982 senesinde mesleğimize adım atıp sizlerle tanıştık,o yılların ticari imkanları ile gelişip buyume hedefiyle devamlı gayret ve çaba

içerisinde çalışmalarımız araştırmalarımızı sürdürdük.İşimiz aile mesleği olduğu için sektörde tanınmamızda çok uzun sürmedi.O zamanlarda ellerimizden tutan
buyukelerimize,tedarikçilerimize,üretici ve mühtahsillerimize bizi biz yapan müşterilerimize,Bursalı hemşehrehirlerimize buradan minnetlerimizide gönderiyoruz.

Bursa Gümüşçeken Caddesinde ve Nilüfer Köylü pazarında başlayan faaliyetimizi aradan geçen 5 yıl sonrasından itibaren sırasıyla celal bayar caddesi 1991 den sonrada Kurumsallaşarak

Bursa Cumhuriyet caddesine merkezimizi taşıdık.1994 yılından itibarende sayın müşterilerimize daha yakın olmak için sırasıyla cumhuriyet caddesinde ayrıca perakende 1994,

Halitpaşa caddesinde perakende 1998 ,selçukbey caddesinde perakende 2004,haşim işcan caddesinde perakende 2005,Tayahatun perakende 2009 mağazalarımızı açıp size hizmet etmeyede devam ettik.

Müşterilerimizin taktir ve teveccuhleriyle geliştik,kendimizi geliştirdik.Her zaman müşterimizin velinimetimiz olduğunu bildik,onlara saygıda kusur etmedik ve bu hassasiyetimizin ödülü olarakta markalaştık,tanınan bilinen bir firma olduk.

Değerli üstadlarımızı tenzih ederek, Son yıllarda mesleğimizde artan aktar enflasyonu sebebi ile oluşan bilgi kirliliği ve sektörün ihtiyaç sahibi olan kişileri, müşterileri,tüketicileri ticari meta olarak görmesi sektörümüzü zedelemesi ayrıca artan giderler,giderlerin fiyatlara yansımasını önlemek amacıylada ekonomik tedbilerde alarak bizde fiziki olarak küçülme kararı aldık.Buradanda bizleri arayıpta bulmakta zorluk çeken dostlarımıza müşterilerimize duyurmuşta olalım.

Şu Anda Ticari Faaliyetimizi Bursa Osmangazi ilçesi Hacı İlyas mahallesi 3. Dinç sokak No 15/A ardesinde devam ediyoruz.

Artan talep,müşterinin arayış içerisine girmesi,rekabet,en önemli değerin zaman olması,kaliteli kargo hizmetlerinin oluşması teknolojinin ve iletişimin sürekli gelişmesi ile maliyet ve giderlerin askariye düşürülmesinin gerektiği düşünerek bu ekonomik dönemde e-ticaret sistemimizi geliştirerek daha fazla kitlelere ulaşmak ve sizlerinde taleplerini en hızlı ve en ekonomik şekilde karşılamaya başladık.

Sektörü çok iyi takip ettiğimizden İnternet mağazacılığında 2001 yılından günümüze kadar www.aktarland.com.tr domainile bildiklerimizi sizinle paylaşıyor,çeşitlerimizide beğeni ve tercihlerize sunuyoruz. Bu konudada hem doğru bilgi,doğru ürünü ve en ucuz fiyatlada sunduğuzada kuşkunuz olmasın.Buradada başarımız bizim durustluğumuz ve sizin tercihlerinizle sağlanacaktır,bu sebeple bizim için değerlisiniz.

Mülkiyeti firmamızın bünyesinde bulunan, Dizdar Baharat – Aktarland – Aktarzade – Şifa evi markalarıylada her zaman huzurlarınızda olmayada devam edeceğiz

Değerli müşterilerimizin,velinimetlerimizin çok iyi bilmesini ve emin olmasını isteriz ki,bizim için işyerimizde ki müşterimize gösterdiğimiz hassasiyet ilgi ve saygı nasıl ise,web sitemizdeki müşterimize gösterdiğimiz hassasiyet ilgi ve saygı arasında asla fark olamaz,bir memnun müşteri yüzlerce memnun memnun müşteriye referanstır.

Amacımız;

Sitemizden en iyi şekilde faydalanacağınıza ve doğru bilgiler edineceğinize eminiz.Hedefimiz en kaliteli malı en iyi fiyata en doğru bilgilendirme ile satmak olmuştur daima.

Bir ürünü günümüz ekonomik şartlarında en ucuz şekilde satmanın nasıl olduğunu çok iyi biliyoruz.Bu sebeplerde ürün stoku, ambalaj giderleri son kullanım tarihleri geçen ürünleri iade almak,tüketiciyi belli bir ürünün ağırlık ve ölçüde alımında sınırlandırmak gibi vs.

Tüm bunlar doğrultusunda ise sitemizden vereceğiniz siparişleri gördüğünüz ambalaj şekillerinde ve gıda nizamnamelerine uyarak satışta belirtilen gramaj ve ölçüler ile anında dolum yapıp size ulaştırmayı hedefliyoruz.

Amacımız size her an taze stokta beklememiş kaliteli ürün satmaktır.

Ürün yelpazemiz geniş olduğundan ve sitede yer almayan ürünlerimizi ve elinizde mevcut olan bitkisel tariflerin fiyatlarını ve tutarlarını öğrenmek, arzu ettiğiniz halde satında almak isterseniz sitemizdeki Müşteri hizmetleri menünüsünü kullanabilirsiniz.En kısa zamandada cevaplarız

Sektörün her aşamasında süregelen süreçleri en başarılı şekilde gerçekleştirebilmek adına belirlediği ilkelerimiz;

• Konusunda uzman kadro ile satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak
• Değişen teknoloji ve çağa uymak adına gelişmeleri yakından takip etmek
• Hem geleneksel hem de dijital ortamda yeni pazarlar bularak pazar payını arttırmak
• Çalışanların performansları ve müşteri memnuniyetini korumak  amacıyla düzenli olarak gerçekleştirilen eğitimler
• Kalite standartlarına uymak
• Müşteride oluşan güven unsurunu korumak`tır

Kalite Politikamız

Aktarland olarak, kurulduğumuz yıldan beri uzman personeli ve profesyonel yapılanması ile yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılamayı hedefledik. Teknoloji, insan kaynağı, online ve offline yatırımlar, altyapı çalışmaları ile sürekli iyileştirmeyi benimseyerek %100 müşteri memnuniyetini hedeflerimizin arasında tuttuk. Edindiğimiz ilkeler sebebiyle 1982 yılından bugüne sektördeki liderliğimizi korumakta ve güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Aktarland , tüm Türkiye’ye en iyi hizmeti vermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş ve çalışmalarını buna göre planlamıştır.

Misyonumuz

Aktarland , yapısı ve ilkeleri itibariyle müşteri odaklı çalışmaktadır. “Müşteri için varız” sloganını benimsemiştir. Bu slogandan yola çıkarak teknolojinin sunduğu tüm imkânları kullanarak müşterilerine en doğru kaynaklardan ulaşmakta ve ihtiyaçlara doğru şekilde cevap vermektedir. Her zaman müşterilerinin ve çalışanlarının tercih edeceği bir marka olmaya çalışmaktadır.

Türkiye genelinde firma bilinirliğimiz DİZDAR BAHARAT’tır. “Aktarland” DİZDAR BAHARAT’ın markasıdır.

Saygı ile Bilginize