Menu
Your Cart

AKTARLAND‘ın tecrübesiyle %100 güvenli alışveriş Tüm Ürünler

Sıkça Sorulan Sorular

1. Paytr ödeme sisteminin güvenirliliği nedir ?

2009 yılından bu yana ödeme hizmetleri sektöründe hizmet sunan tamamı yerli sermaye bir kuruluş olan PayTR, gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Kısa sürede büyüme hedeflerini gerçekleştiren PayTR kendi bünyesinde geliştirerek optimize ettiği yazılım ve kontrol mekanizmaları ile web mağazalarının fraud (sahtecilik) kaynaklı kayıplarını en düşük seviyeye indirgeyerek, sektörde kendine hatırı sayılır bir yer edinmiştir ve BBDK tarafından denetlenen bir kuruluştur.

 

2. Kapıda ödeme sisteminizin uygulayışı nasıldır ?

Sadece UPS kargo ile anlaşmalıyız siparişlerinizi UPS kargo ile size ulaştırdığımızda siparişinizin tutarını görevli kargo memuruna ödemeniz yeterlidir.

 

3. Banka Havalesi ile Sipariş verdiğimde ne gibi yol izlemem gerekli ?

Siparişinizin ödemesini sitedeki banka hesaplarımıza yapmanız ve sitemizdeki müşteri hizmetleri menüsünden bize sipariş numaranızla birlikte havaleyi yapan kişinin Adını ve Soyadını belirtmeniz gerekiyor.


4. Kredi Kartımla Taksitle alış veriş yapabilirmiyim ?

PayTR nin sunduğu en güzel seçeneklerden biride her bankanın kartlarına taksit uygulamasıdır.Kredi kartınızla vade farklı olarak taksitli alım yapabilirsiniz.Tablo size vade farkını pratik olarak gösteriyor

 

5. Kargom elime kaç günde ulaşır ?

Kargo gönderim merkezimiz BURSA dır merkezimize olan uzaklığa göre 600 km mesafeye kadar bir gün 600 km mesafeden sonrası iki gün taşralar üç gün köylere ise UPS KARGO’ nun belirlediği sabit günlerdedir.Kargonuzu sms olarak göndereceğimiz takip numaranız ile UPS KARGO takip menüsünden takip edebilirsiniz yada Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevirmeden 0850 255 00 66 numaralı telefondan Siparişinizin durumunu öğrenebilirsiz..

 

6. Kargom hasarlı ulaştı çözüm yolu nedir ?

Her kargoda olduğu gibi Kargoda paketinin kargo memurunun huzurunda açılması hasarlı durumda kargo memurunun tutanağı ile kargo paketi aynı kargo memuruna iade edilmelidir.Durumu Müşteri hizmetleri menüsünden Kargo takip numaranız ile bize bildirdiğiniz anda sistem üzerinden kontrol edip aynı gün kargo saatleri dahilinde yeni bir kargo hazırlanıp gönderilir.

Kapıda ödemeli kargolarda önce ödemenizi yapıp sonra kargonuzu açmanız yasa gereğidir.Kargonun hasarı görüp tutanak tuttuğu anda size paranızı iade eder.

 

7. Kargom ulaştı ancak adresimde olmadığımdan teslim alamadım ne yapmalıyım ?

Kargo memuru sizi adresinizde bulamadığında adresinize pusula bırakır ,bu pusulada kargonuzun olduğu UPS şubesi yazılı olacaktır.
UPS KARGO iki defa aynı adrese gitmez.
Bu durumda Kimliğinizi ibraz ederek kargonuzu şubeden teslim almanız gerekecektir.
Madde 5 i okuyunuz.

 

8. Ürün bilgileri yetersiz aldığım ürün hakkında daha fazla bilgilenmek isterim

Haklısınız ancak mevzuat ve yasa gereği endikasyon belirtmemiz kanunen yasak ancak müşteri hizmetleri menüsünden bize istediğiniz bitki hakkında mesaj göndererek size hızlıca dönüş yapar size bilgilendirici cevabı yazarız.
Ya da sözleşmeli sitemiz www.bitkibilgi.com blog sitesinden her bilgiye ulaşmanız mümkündür

 

9. Türkiye dışına gönderim yapıyormusunuz ?

Dünyanın bir çok ülkesine gönderim yapabiliyoruz
işleyiş;
Siparişinizin hacim Kg sini UPS kargonun minumum ölçü değerlerini web sitesitesi üzerinden kargo bedelini hesaplayıp ürün bedeli Kargo bedelini ve 30 TL hizmet bedeli ile hesapladıktan ve ödemenizi western union ile yapıp bize dekontu
musteri.hizmetleri@aktarland.com adresine yada
05432241010 whatsapp hattımıza ilettikten sonra
size hemen Uluslar arası kargo takip numaranızı veriyoruz.
İşlemleri tamamlayıp maksimum iki iş gününde kargoya teslim ediyoruz.
 

10. Kargo Bedeli Nedir ?

Kargo Bedeli:
Tüm Türkiyeye kargo gönderi ücretimiz perakende satışlarda 100 ve üstünde kargo hacmi ne olursa olsun ücretsizdir.
Ancak Kapıda tahsilatlı taleplerinizde Kargo hizmet bedeli olarak kargo firması sizden
artı 5 Tl tahsil eder ,
Siparişinizi verirken de sistemimiz otomatik olarak bu bedeli ürün toplamının üzerine ilave eder.

Önemli Not:
Kapıda ödemeli siparişlerinizde kredi kartınız ile tahsilat yapılmamaktır
lütfen kargo memuruna ısrar etmeyiniz…

0