Menu
Sepetiniz

Şartlar & Koşullar

1. Aktarland, işbu sitede bulunan haber, bilgi ve materyallerin geçerliliğini ve doğruluğunu ve/veya kesinliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir, ayrıca sitede veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir sitenin içinde bulunan bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer konuların doğruluğu, güvenilirliği veya tamlığı hakkında hiçbir garanti vermemektedir.
Sitede, siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir sitede bulunan materyallerdeki herhangi bir hata veya ihmalden ötürü aktarland hiçbir sorumluluk yüklenemez.
Aktarland, işbu sitede tarif edilen programları, politikaları, ürünleri, görsel ve işitsel dökümanları, yazılı bilgi, haber ve hizmetleri önceden bildirmeksizin (haber vermeden) her zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

 

2. İşbu sitede bulunan bilgi ve materyaller, size doğru biçimde aktarılmaya çalışılır ve işbu siteyi veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanırken tüm sorumluluk size ait olup, Aktarland , bu konuda hiç bir şekil ve surette bir garanti vermemektedir. Bilgisayarınızı veya diğer bir malınızı siteyi veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanmanız sebebiyle veya siteden veya siteye veya siteden aktarılan herhangi bir siteden herhangi bir materyali, metni veya resmi indirmeniz sebebiyle, bilgisayarınıza veya diğer bir malınıza gelebilecek herhangi bir zarar veya bulaşabilecek virüsten dolayı her türlü mesuliyet size aittir. İşbu siteye veya siteden veya siteye aktarılan herhangi bir siteye girmenizden veya kullanmanızdan ötürü meydana gelen herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarar nedeniyle Aktarland hiçbir hukuki veya cezai sorumluluk yüklenemez.

 

3. aktarland başka sitelere bağlantı vermekte olup, ayrıca işbu siteye Aktarlandca’ça bilinen ve bilinmeyen diğer sitelerden de bağlantı verilebilir. aktarland , işbu siteden bağlanılan veya bağlantı verilmiş olan sitenin içeriğinden hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir. Bir başka sitenin işbu siteye bağlantı vermesi veya işbu siteden bağlantı verilmiş olması nedeniyle:
(a) Aktarlandn`ın söz konusu sitenin veya orada tarif edilen ürün veya hizmetlerin veya sahibinin sponsoru olduğu, lisans verdiği, arkasında olduğu, ortaklığı olduğu veya başka bir şekilde bağlantısı olduğu;
(b) aktarland, bağlanılan siteyi Aktarlandın herhangi bir ticari markasını, ticari adını, logosunu veya diğer ticari markalı veya telif haklı materyalini kullanmaya yetkilendirmiş olduğu anlamına gelmez.

 

4. İşbu sitede teşhir edilen ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler, logolar ve diğer menşe belirtici işaretler (”Ticari Markalar”) Dizdar Baharat`ın veya bunları Dizdar Baharat’ın işbu sitede kullanma hakkını vermiş olan üçüncü şahıslara aittir. Burada yer alan hiçbir şey, siteyi dolaşan veya kullanana, işbu sitede teşhir edilen herhangi bir ticari markayı, ürünü, görsel ve/veya işitsel dökümanları, yazılımı, Ticari markanın sahibinin yazılı müsaadesi olmadan kullanma hakkını vermek şeklinde yorumlanamaz.

 

5. Aktarland` da yayımlanan, yorumlanan, dağıtılan, tartışılan hiçbir metaryalden sorumlu tutulamaz. Sorumluluk tamamen yorumu, eleştiriyi, yazıyı yazana aittir. Aktarland`ın içeriğinde yer alan herhangi bir metaryali, aktarland`ın kısmen yada tamamen benimsediği anlamına gelmez.

 

6. Aktarland`ın telif hakkı korunan görsel ve/veya işitsel hiçbir metaryalin yayımlanmasını benimsemez. TCK’nun yasaklamış olduğu hiçbir davranış, tutum, hareket, görsel yada işitsel medya Aktarlandın ın bünyesinde yayımlanamaz, tartışılamaz, yorumlanamaz.

 

7. Aktarland da hizmetinize sunulan e-ticaret sistemindeki esaslar sitedeki üyelik sözleşmesinde dikkatinizi sunulmuştur.

 

8- Aktarland web sitesinde Blok ve şifa kütüphanesi bölümünde yazılan tamamen bilgi amaçlı olup sağlık beyanı değildir. Çeşitli tıbbi konu üzerine pek çok madde içermektedir. Ancak, bu maddelerin yanlışsız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıbbi konulara değinen bir maddede bulunan herhangi bir sözün gerçek, doğru ya da kesin olduğunun bir güvencesi kesinlikle yoktur. Bu maddeler, bölüm olarak ya da bütünüyle, çoğunlukla Önemli kaynak ve yazarlarından alınıp(bilgi amaçlı yazılmaktadır) sanal ortamda yayınlanmaktadır. Tıp ile ilgili bir söz yanlışsız bile olsa, sizin ya da sizin belirtileriniz için uygulanabilir olmayabilir.

 

9- Aktarland tarafından sağlanmış olan tıbbi bilgi, en iyi durumda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin ( bir tıp doktoru, hemşire, eczacı) önerisi yerine geçmez. Aktarland web site yöneticisi ,ve site sahibi olan Dizdar baharat ve site yöneticisi bir doktor değildir..

 

10-Sitemiz içinde bulunan aktarland forum ve blok linkleri site ziyaretçilerimizin aralarındada oluşturduğu bir bilgi paylaşımı platformudur.Buradaki bilgi ve bilgilendirmeler aktarlandı ‘ı ve site sahibini/yöneticisini bağlamayıp sorumluda tutulamaz.