Menu
Sepetiniz

Açlık Otu - 50 gr - 1 Paket

Açlık Otu - 50 gr - 1 Paket
Açlık Otu - 50 gr - 1 Paket
Açlık Otu - 50 gr - 1 Paket
Açlık Otu - 50 gr - 1 Paket
Açlık Otu - 50 gr - 1 Paket
Açlık Otu - 50 gr - 1 Paket
Açlık Otu - 50 gr - 1 Paket
33,63TL
Eski Vergi: 33,63TL
  • Stok: Stokta
  • Kod: 4623
  • SKU: 786767329140
Ürünü inceleyen: 4849

Mevcut Seçenekler:

%100 Güvenli Alışveriş
Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme
Hızlı Teslimat

Açlık (Aşruk)Otunun Sağlığa Olağanüstü Faydaları

Genellikle Açlık otu olarak bilinen Aşruk otu bitkisi olarak bilinen Açlık Otu, bitkisel tıpta zengin bir geçmişe sahip çiçekli bir bitkidir. Kuzey Afrika'ya özgü olan ve şimdi dünyanın çeşitli yerlerinde yetiştirilen Açlık Otu, güçlü sağlık yararları ile ünlüdür. İşte Aşruk Otunun sağlık rejiminize dahil etmenin en önemli avantajlarından bazıları:

Saç Dökülmesiyle Mücadele Eder:Açlık Otu bitki özleri saç dökülmesini önlemek ve saç derisi sağlığını iyileştirmek için kullanılabilir ve potansiyel olarak saç köklerine kan akışını artırır.
Kabızlığı Giderir: Müshil özellikleriyle bilinen Aşruk, bağırsak hareketlerini uyararak kabızlık için etkili bir çare olabilir.
Bağırsak Kurtlarını Ortadan Kaldırır: Açlık Otu, aksi takdirde besin eksikliklerine ve sağlık komplikasyonlarına yol açabilen bağırsak solucanlarının atılmasına yardımcı olabilir.
Sindirime Yardımcı Olur: Bitkinin müshil özellikleri sindirim sistemini rahatlatabilir ve hazımsızlık ve şişkinliği hafifletmeye yardımcı olabilir.
Kilo Kaybını Teşvik Eder: Öncelikle müshil olsa da aşruk bazen vücudun detoksifikasyonuna yardımcı olmak için kilo yönetiminde kullanılır.
Cilt Sorunlarını Tedavi Eder: Açlık Otu çeşitli cilt rahatsızlıkları için faydalı olabilir, rahatlama sağlar ve daha sağlıklı bir cildi teşvik eder.
Solunum Sağlığını Destekler: Bitki ayrıca bakterilerin çoğalmasını önleyerek daha iyi solunum sağlığına katkıda bulunabilir.
Bağışıklığı Güçlendirir: Aşruk Otu, kolonu temizleyerek ve sıvı dengesini destekleyerek vücudun bağışıklık tepkisini artırmada rol oynayabilir.

 

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Açlık Otu - 50 gr - 1 Paket Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.