Menu
Sepetiniz

Amber 30 gr

Amber diğer adıyla kehribar Kehribar, zengin bir tarihe ve çeşitli kullanım alanlarına sahip büyüleyici bir maddedir. İşte kısa bir genel bakış

Amber Nedir? Kehribar, başta kozalaklı ağaçlar ve kapalı tohumlu bitkiler olmak üzere eski ağaçların fosilleşmiş reçinesidir. Sıcak altın tonlarıyla bilinir ve genellikle böcekler ve bitki materyalleri gibi kalıntılar içerir, geçmişin ekosistemlerine bir pencere sunar.Amber Nasıl Elde Edilir? Amber tipik olarak, özellikle fırtınalardan sonra kıyılara vurduğu kıyı bölgelerinde bulunur. Yeraltı yataklarından da çıkarılabilir. En büyük ve en önemli amber yatakları Baltık Denizi kıyılarında bulunur.
Amber Kullanım Alanları:

Mücevherat: Güzelliği nedeniyle Amber-Keribar genellikle takılarda ve dekoratif objelerde kullanılır.
İyileştirici Özellikleri: Bazıları kehribarın ağrı kesici ve anti-inflamatuar etkiler gibi iyileştirici özellikleri olduğuna inanmaktadır.
Sanatsal Oymalar: Yumuşaklığı, sanat ve süsleme için kolayca karmaşık şekillere oyulmasını sağlar.
Tarihsel ve Bilimsel Araştırma:Amber kalıntıları bilimsel araştırmalar için değerlidir ve tarih öncesi yaşam hakkında fikir verir.
Amberin  bazı kişiler tarafından metafizik özelliklere sahip olduğuna inanılsa da, tıbbi tavsiye için sağlık uzmanlarına danışmanın her zaman önemli olduğunu unutmayın.

satışa sunduğumuz ürünümüz soft kokulu Amberdir..

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Amber 30 gr Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.